Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » FAQ » Ekodům » Už poměrně dlouho sleduji na internetu Váš dům s Trombeho stěnou. A stále častěji hledám nové informace zejména o možnosti realizace na mém domku. Je možné od Vás dostat nějaký plán, kontakt nebo informace o tomto zajímavém projektu?


Už poměrně dlouho sleduji na internetu Váš dům s Trombeho stěnou. A stále častěji hledám nové informace zejména o možnosti realizace na mém domku. Je možné od Vás dostat nějaký plán, kontakt nebo informace o tomto zajímavém projektu?

Aktuálně dostupné informace k Trombeho stěně jsou zveřejněny zde.
Kontakt na majitele domu s Trombeho stěnou je pak zde.
Pokud chcete Trombeho stěnu realizovat je třeba ji navrhnout přímo pro Váš dům - žádný univerzální návod proto použít nejde. Majitel domu s Trombeho stěnou si nachal Trombeho stěnu navrhnout projektantem.
Pokud platíte vysoké účty za vytápění, je třeba nejprve zajistit dostatečnou tepelnou izolaci celého Vašeho domu a řešit energeticky úsporné větrání. Pak teprve přicházejí na řadu dodatečná opatření jako je Trombeho stěna. Vždy je třeba počítat s tím, že ze slunečního záření lze získat jen část energie potřebné pro vytápění domu - hlavní část potřebné energie vždy musí krýt nějaký zdroj - kotel, tepelné čerpadlo apod.

Byla pro Vás tato informace užitečná?

Mohlo by Vás zajímat

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace