Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Almara překvapení se objeví na sídlišti v Bolevci


Almara překvapení se objeví na sídlišti v Bolevci

kdy: 17.07.2014 (!!! ukončená akce)

kde: Plzeň, Kaznějovská ulice, Plzeň-město

téma: Udržitelný rozvoj

Almara překvapení, kterou kterou znáte ze Smetanových sadů přinese hry, sport a zábavu do další části města – sídliště v Bolevci. Almara se zde objeví ve čtvrtek 17.7. v 17h u sochy mezi dobrovolnickým centrem Totem a 1. Základní školou. Otevření Almary proběhne zároveň se zahradnickou dílnou, která zde poběží mezi 15 – 19h.

Almara překvapení spojí síly se zahradnickou dílnou ve čtvrtek 17.7. a přinesou vám zajímavé zážitky i relaxaci. Zahradnická dílna začne u sochy před dobrovolnickým centrem Totem v Kaznějovské ulici v 15h. Budte se moci zapojit do sázení květin lákajících užitečný hmyz – třeba včely a stavět domečky pro další užitečnou drobotinu. Během dílny bude na místě k dispozici i Almara překvapení se všemi svými „poklady“. Představení Almary pak proběhne v 17h. Zahradnická dílna skončí v 19h, ale Almara překvapení bude na místě k dispozici všem zájemcům až do 8. srpna. Číselný kód k zámku Almary bude k vyzvednutí v recepci dobrovolnického centra Totem (Kaznějovská 1517/51), v prvních dnech bude k dispozici strážce Almary.

Tady se Almara překvapení objeví 17.7. v 17h. Určitě bude tomuto místu slušet! :-)

 

Projekt byl podpořen v rámci výzvy Pěstuj prostor: www.verejnyprostorvplzni.cz

Partnerem projektu je Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015, www.plzen2015.cz a projekt se koná za jeho finanční podpory.

foto  - 12635-090725

« zpět do kalendáře akcí


Vytisknout stránku
 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace