Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Město dětem - den dětí v Domažlicích


Město dětem - den dětí v Domažlicích

kdy: 01.06.2011 (!!! ukončená akce)

kde: Domažlice - letní kino, Domažlice

téma: Odpady

Přijďte si zasoutěžit, pohrát si a pobavit se do letního kina v Domažlicích a zastavte se u stánku Environmentálního informačního centra Domažlice (ČSOP Libosváry), kde si budete moci vlastnoručně vyrobit úžasná zvířátka z recyklovaného papíru a starých novin. Kromě toho se dovíte to nejdůležitější o odpadech, rádi zodpovíme i na Vaše dotazy ohledně této problematiky.

Akce se účastníme v rámci projektu Envic - Síť environmentálních informačních, vzdělávacích a poradenských center Plzeňského kraje, který je realizován za finanční podpory Státního fondu životního prostředí, Ministerstva životního prostředí a Plzeňského kraje.

Na dětském odpoledni nebudou chybět ani kolotoč, houpačky, skluzavka, trampolíny, skákadlo, a balónky. Od 15 do 17 hodin si můžete zatančit na diskotéce.

Dětské odpoledne začíná ve 14 hodin, hlavním pořadatelem akce "Město dětem" je Město Domažlice, soutěže pořádají DDM DOMINO Domažlice, sdružení PIONÝR, BASEBALLOVÝ CLUB Wolfs Domažlice, Rodinné a mateřské centrum KRÁČMERKA, Charita Domažlice ve spolupráci s římsko-katolickou farností, Mateřské centrum (CPR) BENJAMÍNEK, o.s..

Vstup zdarma.

Těšíme se na Vás!

foto  - 6544-120530

« zpět do kalendáře akcí


Vytisknout stránku
 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace