Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Výstava Strom roku 2010 v Klatovech


Výstava Strom roku 2010 v Klatovech

kdy: 30.08.2011 - 02.09.2011 (!!! ukončená akce)

kde: Klatovy, Klatovy

téma: Doprava

Přijďte se podívat do Centra celoživotního vzdělávání v Klatovech (bývalý dominikánský klášter) na výstavu velkoformátových fotografií Petra Farcána – Za stromy roku.

Tato výstava vzniká každoročně jako součást celostátní ankety Strom roku a pořádá jí Nadace Partnerství. Anketa je vyhlašována každý rok vždy na první jarní den a to až do 15. května, kdy mohou občané, nevládní organizace nebo obce navrhovat své „nejsympatičtější stromy“. V červnu pak odborná porota vybírá 12 finalistů, mezi kterými se rozhodne o vítězi prostřednictvím DMS. Vyhlášení vítěze pak připadá na 20. října, kdy se slaví Den stromů. Výtěžek z hlasování je pak použit na financování výsadby stromů po celé České republice.
Neváhejte a přijďte se podívat od 29.8. do 8.9. na vítězný Hromův dub z Olomouce a ostatní stromové finalisty z roku 2010.

Víte že……
v letošním roce můžete ještě do 10.10. podpořit v soutěži dva stromy z Plzeňského kraje. Mezi 12 finalistů se probojovali Dub v Záchlumí a Ostrovecká lípa (foto zdroj Nadace Partnerství). Informace jak hlasovat naleznete zde

Tato akce se koná v rámci projektu ENVIC - Síť environmentálních informačních, vzdělávacích a poradenských center Plzeňského kraje, který byl podpořen Státním fondem životního prostředí, Ministerstvem životního prostředí a Plzeňským krajem.

« zpět do kalendáře akcí


Vytisknout stránku
 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace