Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Předvánoční dostaveníčko s ekofilmem


Předvánoční dostaveníčko s ekofilmem

kdy: 30.11.2011 (!!! ukončená akce)

kde: Dům dětí a mládeže Mraveniště v Tachově, Tachov

téma: Ochrana přírody

Občanské sdružení Ekocentrum Tymián ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Mraveniště v Tachově pořádá ve středu 30. listopadu od 17 hodin veřejné promítání filmových dokumentů. Bude se jednat o výběr snímků z mezinárodního filmového festivalu Ekofilm.

Těšit se můžete například na snímek Architekt odpadu, což je vítězný snímek Ekofilmu 2009. Dokument pojednává o člověku, který přes 30 let staví velmi levné a energeticky úsporné domy z neobvyklých materiálů – starých pneumatik, láhví a dalšího odpadu.

Výběr dalších dokumentů necháme na zájmu návštěvníků. Nabídneme několik pořadů Václava Cílka o české krajině, dále film „Muž, který sázel stromy“ o nezlomné síle ducha podle předlohy francouzského spisovatele Jeana Giona, film „Nemocnice na konci světa“ o výstavbě
české vysokohorské nemocnice v Pákistánském Himálaji a další poutavé dokumenty.

Promítat se bude v Domě dětí a mládeže v Tachově. Vstup na promítání včetně všech poskytnutých materiálů je zdarma. Bližší informace se případně dozvíte na telefonu 720 440 595 či e-mailu ic.kladruby@envic.cz.

Akce proběhne v rámci projektu ENVIC (Síť environmentálních informačních, vzdělávacích a poradenských center Plzeňského kraje), který byl podpořen Státním fondem životního prostředí, Ministerstvem životního prostředí a Plzeňským krajem.

« zpět do kalendáře akcí


Vytisknout stránku
 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace