Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Kalendář akcí » Jak zdravě vařit a jíst na Farmářských trzích v Tachově


Jak zdravě vařit a jíst na Farmářských trzích v Tachově

kdy: 18.06.2011 (!!! ukončená akce)

kde: Tachov, Komunitní centrum (areál bývalé Rybeny), Tachov

téma: Zemědělství

Občanské sdružení Ekocentrum Tymián pořádá v sobotu 18. června od 9:30 přednášku s prezentací zdravého vaření. Komentované ukázky a ochutnávky proběhnou v rámci programu pravidelných Farmářských trhů v Tachově, které se konají v prostorách Komunitního centra na adrese Pivovarská 281 (areál bývalé Rybeny).

Povídat a vařit nám budou paní Drahoslava a Andrea Jandíkovy z obchůdku Bioteta Horšovský Týn. Návštěvníci se dozví, jak zpestřit svůj jídelníček netradičními a zdravými surovinami, dozvíme se zajímavosti o biopotravinách, ale i škodlivých aspektech některých běžných součástí našeho jídelníčku.

Kromě toho, že návštěvníci budou mít možnost ochutnat ukázky prakticky celého denního menu, mohou si na farmářských trzích zakoupit suroviny z místní produkce s dohledatelným původem a složením.

Bližší informace o přednášce a prezentaci se dozvíte na tel. 720 440 595 nebo e-mailu: ic.kladruby@envic.cz. Obecné informace o farmářských trzích na www.zlatacesta.cz nebo tel. 731 381 905.

Přednáška s prezentací proběhne v rámci projektu ENVIC (Síť environmentálních informačních, vzdělávacích a poradenských center Plzeňského kraje), který byl podpořen Státním fondem životního prostředí, Ministerstvem životního prostředí a Plzeňským krajem.

foto  - 6781-130609foto  - 6780-130607

« zpět do kalendáře akcí


Vytisknout stránku
 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace