Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Aktuality » Známe jména vylosovaných v zahradnické soutěži Pěstuj Plzeň


Známe jména vylosovaných v zahradnické soutěži Pěstuj Plzeň

vydáno:21.08.2013

V období 1.4. - 31.7.2013 jste měli možnost zaslat fotografii své zahrádky na okně či na balkoně do zahradnické soutěže Pěstuj Plzeň, finančně podpořenou Nadačním fondem Zelený poklad v rámci projektu Plzeň Ekozahradničí.

Do konce července 2013 jsme obdrželi 25 soutěžních fotografií plzeňských zahrádek, které se pyšnily bylinkami, zeleninou či květinami pěstovanými bez použití chemie. Všechny tyto zahrádky byly představeny na facebookovém profilu Pěstuj Plzeň,

Ve čtvrtek 16. srpna 2013 proběhlo losování za účasti obou realizátorek projektu a pana fotografa, který dohlížel na řádný průběh losování.

 

Vylosovanými zahradníky jsou:

Marcela S.

Michaela O.

David V.

Andrea M.

Klára J.

 

Ve čtvrtek 29.8.2013 předá ceny vylosovaným zahradníkům primátor města Plzně pan Martin Baxa. Předání proběhne na plzeňské radnici ve 2. patře od 16h a zváni jsou všichni, kteří chtějí pogratulovat těm, kteří díky výhře získali další motivaci do zahradničení v Plzni na okně či na balkoně :-)

 

Všem zúčastněným zahradníkům děkujeme za krásné fotografie a budeme se těšit na setkání při dalších akcích. Plán akcí sledujte na facebookovém profilu Pěstuj Plzeň.

Truhlíky na oknech kanceláře ENVIC o.s. v Prešovské ulici.Truhlíky na oknech kanceláře ENVIC o.s. v Prešovské ulici.Samolepka pro účastníky zahradnické soutěže
Soutěžní zahrádka  - Marcela S.V tento moment již známe 5 vylosovaných zahradníků.Ukázka z cen zahradnické soutěže.

Autor: Drahomíra Bílková

»zpět do archivu aktualit

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace