Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Obyvatelé Tachovska mohou využívat služeb ekoporadny v Kladrubech


Obyvatelé Tachovska mohou využívat služeb ekoporadny v Kladrubech

Obyvatelé Tachovska, ale i turisté a další návštěvníci mohou opět využívat služeb Environmentálního informačního centra v Kladrubech u Stříbra. Zájemci o problematiku životního prostředí zde naleznou odpovědi na problémy týkající se odpadů, úspor energie, ekologické stavby domu, dopravy, ochrany přírody a krajiny, ekosystémů a dalších témat. K dispozici je rozsáhlá knihovna a videotéka z nejrůznějších oblastí životního prostředí. Pro zájemce je připravena široká škála tištěných materiálů, pro školy nabízíme pracovní listy a omalovánky.

Navštívit nás můžete na adrese Husova 6, Kladruby (u silnice z náměstí směrem na Plzeň, proti mateřské školce) v pondělí a středu od 8 do 16 hodin, v pátek od 10 do 18 hodin. Anebo můžete své dotazy klást prostřednictvím telefonu 720 440 595 či e-mailu ic.kladruby@envic.cz.

Pro zájemce o program Zelená úsporám jsme schopni poradit i v oblasti získání dotací na zateplení domů, pořízení nového kotle či instalaci solárních kolektorů.

Veškeré informace včetně akcí pořádaných pro veřejnost se dozvíte také na webové stránce www.envic.cz. Poradenství je zdarma a je realizováno v rámci projektu ENVIC (Síť environmentálních informačních, vzdělávacích a poradenských center Plzeňského kraje), který byl podpořen Státním fondem životního prostředí, Ministerstvem životního prostředí a Plzeňským krajem.

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace