Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Pro média » Tiskové zprávy


Tiskové zprávy

Zde najdete nejnovější tiskové zprávy související s činností sítě ENVIC a jejích partnerů.

Oslavte s námi Den Země v arboretu Sofronka

Tisková zpráva - 27.4.2011 27.04.2011 | V příloze najdete tiskovou zprávu informující o oslavách Dne Země v arboretu Sofronka, která se odehraje 1. května 2011 v Plzni.

»více detailů

Budoucnost patří energeticky a environmentálně šetrným domům

Tisková zpráva - 14.2.2011 14.02.2011 | V příloze najdete tiskovou zprávu informující o energeticky a environmentálně šetrných stavbách. Součástí zprávy je i fotografická příloha a doplňující informace o stavbách s téměř nulovou spotřebou energie.

»více detailů

Šetrné lesní hospodaření aneb Stromy s visačkami

Tisková zpráva - 14.1.2011 19.01.2011 | Přiložena je tisková zpráva informující o výstavě Ochrana přírody a přednášce s besedou na téma šetrné lesní hospodaření. Součástí zprávy jsou i informace o Mezinárodním roku lesů, který vyhlásilo OSN.

»více detailů

Přednáška prof. Braniše - Životní prostředí v České republice - co nás nejvíce p

Tisková zpráva - přednáška prof. Braniše 30.11.2010 | Tisková zpráva obsahuje informace o přednášce profesora RNDr. Martina Braniše, CSc. o stavu životního prostředí v České republice.

»více detailů

Síť Environmentálních informačních a poradenských center (ENVIC) v Plzeňském kra

Tisková zpráva - 23.11.2010 23.11.2010 | Tisková zpráva informující o aktivitách sítě environmentálních informačních a poradenských center v Plzeňském kraji ze dne 23. listopadu 2010. Stáhnout si ji můžete pod textem.

»více detailů

Obyvatelé Tachovska mohou využívat služeb ekoporadny v Kladrubech

03.11.2010 | Obyvatelé Tachovska, ale i turisté a další návštěvníci mohou opět využívat služeb Environmentálního informačního centra v Kladrubech u Stříbra. Zájemci o problematiku životního prostředí zde naleznou odpovědi na problémy týkající se odpadů, úspor energie, ekologické stavby domu, dopravy, ochrany...

»více detailů

Obyvatelé Tachovska se mohou těšit na akce s tématikou životního prostředí

03.11.2010 | Od letošního října v průběhu následujících dvou let uspořádá Ekocentrum Tymián z Kladrub přibližně 20 nových akcí zaměřených na životní prostředí. Akce budou probíhat na různých místech Tachovska a budou určeny pro děti, dospělé i rodiny s dětmi. Budou mapovat regionální specifika hlavních...

»více detailů

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace