Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Aktuality


Aktuality

zobrazuji 5160 z 999

Výzva Operačního programu Životní prostředí pro obnovu krajiny

vydáno:30.03.2013

46. výzva OP Životní prostření je určena na péči o krajinu - obnovu remízků, alejí či starých polních cest. Od 2. dubna do 31. května 2013 jsou přijímány žádosti o dotaci z Operačního programu Životní prostředí, oblasti podpory 6.3. Obnova krajinný struktur. O dotaci mohou žádat zejména obce, příspěvkové a neziskové organizace, ale také podnikatelské subjekty a fyzické osoby.

»více

Harmonogram výzev operačního programu Životní prostředí pro rok 2013

vydáno:20.03.2013

Státní fond životního prostředí zveřejnil orientační harmonogram výzev k podání žádosti o dotaci z Operačního programu Životní prostředí pro rok 2013.

»více

Mezinárodní dny pasivních domů 11. - 13. 11. 2016

vydáno:30.10.2016

Mezinárodní dny pasivních domů 2016 Mezinárodní dny pasivních domů 11. - 13. 11. 2016 v Plzni a okolí - návštěvy pasivních domů, diskuse s jejich obyvateli i odborníky, ukázky stavby pasivních domů, ukázky jak poznat a změřit kvalitu pasivního domu termovizí, výstava materiálů a stěn pasivních domů.

»více

Almara překvapení je tu pro vás - na zemníku U Ježíška v Plzni

vydáno:18.07.2015

Almara překvapení Almara překvapení se opět vrací, aby přinesla radost a zábavu na různá místa v Plzni. Navštívit ji můžete již nyní! Usídlila se na vyvýšeném místě s výhledem na řeku - na "zemníku" U Ježíška. Bude zde až do 20.8. 2015. Nemůžete ji přehlédnout - její růžová barva vás bude zvát už z daleka. Otevřete Almaru a půjčte si deku, knihu, vyberte si ze spousty her, namalujte obraz a nebo zanechte vzkaz nebo překvapení pro přátele! Tam, kde ještě před pár dny nebylo nic je teď Almara překvapení a u ní se nudit nebudete!

»více

Unikátní výstava o pasivních domech na stavební průmyslovce v Plzni

vydáno:15.06.2015

ENVIC výstava pasivní a nulové domy Přijďte se podívat, jak vypadá správně postavená stěna pasivního domu nebo špičkové okno pro pasivní dům! Unikátní výstava o pasivních a nulových domech se otervírá na Střední průmyslové škole stavební v Plzni (Chodské náměstí 2, Plzeň) - při dnu otevřených dveří 18.6. od 13h do 18h. Škola slaví 130 let od svého vzniku a otevírá se všem zájemcům o stavitelství i studium na škole.

»více

Den otevřených dveří v pasivních domech

vydáno:18.05.2015

Plánujete své budoucí bydlení? Rádi by jste zjistili jaké jsou skutečné provozní náklady v pasivním domě a jak se žije s větráním s rekuperací? Zajímají vás praktické i odborné informace o projekci a hlavně o realizaci pasivního domu?Dne 30.05. a 31.05 2015 si vás dovolujeme pozvat na den otevrených dverí v pasivních domech, které jsou již zabydlené.

»více

S odborníkem na pasivní domy v hospodě

vydáno:19.11.2014

Pasivní dům Křimice Přední odborníci na pasivní domy z Plzeňského kraje se již tradičně pravidelně potkávají v restauraci „U Matasů“ Přijďte i vy s námi posedět a diskutovat také o pasivních domech. Nejbližší setkání je 27.11. 2014 od 18h. Čeká vás setkání s příjemnými lidmi, kteří nejen poučují, píší odborné publikace, staví pasivní domy, ale také úplně normálně diskutují u dobrého jídla a piva. Právě zde vznikají ty nejlepší nápady, řešení a rady, které mohou být určeny pouze pro vás.

»více

Mezinárodní dny pasivních domů v Plzeňském kraji

vydáno:24.10.2014

Pasivní dům Přijďte navštívit pasivní domy v Plzeňském kraji a v dalších místech během Mezinárodních dnů pasivních domů 7. - 9.11. 2014.Majitelé pasivních domů otevírají své domy pro všechny zájemce o nejprogresivnější a energeticky nejúspornější stavby současnosti!  Otevřené pasivní domy:Ejpovice, Plzeň - Valcha, České Budějovice - Rudolfov, Předenice, Stará Lysá - Čihadla, Řepov, Bučí, Bor u Tachova,  Davle, Šťáhlavy,  Mantov

»více

Večerní vyprávění: Pomoc mladých lidí z Československa v roce 1989 nikaragujským sirotkům.

vydáno:22.09.2014

Pomoc mladých lidí z Československa v roce 1989 nikaragujským sirotkům, kterým rodiče zahynuli v občanské válce. Přímá osobní zkušenost a výpověď pana Ladislava Kráčmara. Co v tehdejším režimu této země zažil, čeho všeho byl svědkem a co mu tato...

»více

S odborníkem na pasivní domy v hospodě

vydáno:10.09.2014

Přední odborníci na pasivní domy z Plzeňského kraje se již tradičně pravidelně potkávají v restauraci „U Matasů“ Přijďte i vy s námi posedět a diskutovat také o pasivních domech. Nejbližší setkání je 1.10. 2014 od 18h. Čeká vás setkání s příjemnými lidmi, kteří nejen poučují, píší odborné publikace, staví pasivní domy, ale také úplně normálně diskutují u dobrého jídla a piva. Právě zde vznikají ty nejlepší nápady, řešení a rady, které mohou být určeny pouze pro vás.

»více

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace