Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Aktuality


Aktuality

zobrazuji 3140 z 999

Vybereme pro Vás nejvýhodnějšího dodavatele energií

vydáno:22.01.2014

Občanské sdružení ENVIC nově nabízí kompletní analýzu energetického trhu.

»více

Envýk pomáhá s výukou ochrany životního prostředí na základních školách v Plzeňském kraji

vydáno:15.01.2014

Sázení stromků - program Zahrada Obecně prospěšná společnost Úhlava ve spolupráci s dalšími čtyřmi odbornými garanty - Envic, o. s., ZO ČSOP Spálené Poříčí, Ekocentrum Tymián, o.s. a DDM Radovánek, Kaznějov realizuje od dubna 2013 projekt na podporu environmentálního vzdělávání studentů prvního stupně základních škol v Plzeňském kraji.

»více

Snižte s námi náklady na energie

vydáno:04.11.2013

Chcete snížit náklady na energie? Máte problémy s vlhkostí a plísní v bytě? Dostavěli jste nový dům a chcete si nechat zkontrolovat kvalitu odvedených prací? Chystáte rekonstrukci domu? Máte podezření na úniky tepla? Pak jsou naše služby určené právě Vám!

»více

Almara překvapení na místě, z kterého se mělo z Plzně plout k moři

vydáno:18.09.2014

Almara překvapení se objeví v pátek 19.9. v 17h na soutoku Radbuzy a Mže ve Štruncových sadech - v místě, odkud měla být Plzeň po vodě spojena s mořem. Kód k Almaře získáte zasláním SMS na číslo uvedené v návodu na Almaře - zpět vám přijde kód k zámku Almary.

»více

Vzdělávací programy pro udržitelný rozvoj

vydáno:26.09.2013

Přijďte si pro odpovědi na otázky týkající se úspory peněz při provozu budov ... správy veřejné zeleně v obcích ... protipovodňové ochrany ... vaření z lokálních surovin ... nebo se inspirovat aktuálními trendy v šetrném cestovním ruchu... Nabízíme bezplatné vzdělávací kurzy pro obce, podnikatele a další subjekty z Plzeňského kraje.

»více

Nový, přehlednější ceník našich služeb v oblasti měření

vydáno:23.09.2013

Termokamera Máte problémy s vlhkostí a plísní v bytě? Dostavěli jste nový dům a chcete si nechat zkontrolovat kvalitu odvedených prací? Chystáte rekonstrukci domu? Máte podezření na úniky tepla? Pak jsou naše služby určené právě Vám!

»více

Zapomenutá zahrada. Historie, současnost, budoucnost...

vydáno:22.09.2013

Rozsáhlý článek o Zapomenuté zahradě, o její historii, současnosti i možné budoucnosti s řadou doposud nepublikovaných fotografií. Inspirujte se a vydejte se do Zapomenuté zahrady, budete-li chtít…

»více

Poradce IC Plzeň radí v říjnovém čísle magazínu DOMA

vydáno:16.10.2013

Odborný poradce občanského sdružení  Václav Šváb spolupracoval poradensky na čísle magazínu DOMA. Do kapitoly o vytápění domu přidal typy pro náhradu kotle na tuhá paliva.

»více

Hlasujte pro svoji zahradu

vydáno:16.10.2013

Dejte svůj hlas Zapomenuté zahradě. Zahrada pro malé i velké, pro dobrodruhy a i objevitele, pro nás lidi a také pro přírodu... Zahrada pro všechny... Zapomenutá... Podpořete projekt "Zapomenutá zahrada 2014" ve veřejném hlasování o podporu z programu Prazdroj lidem...

»více

Mezinárodní dny pasivních domů 2013 - dny otevřených dveří

vydáno:14.10.2013

Pasivní dům Plzeň - Křimice Navštivte pasivní domy v Plzeňském kraji a dalších místech, poraďte se s odborníky o stavbě nebo se zeptejte majitelů domů, jak se jim v nich žije. Tuto jedinečnou možnost budete mít 8. - 10. listopadu 2013 v rámci Mezinárodních dnů pasivních domů. V těchto dnech se otevřou dveře mnoha pasivních domů v České Republice i v celé Evropě. V rámci akce pro Plzeňský kraj a okolí bude otevřeno sedm pasivních domů - v Předenicích, Plzni-Křimicích, Štáhlavicích (nízkoenergetický dům), Plešnicích, Bukové u Příbramě, Kralupech nad Vltavou a Praze-Modřanech.

»více

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace