Náš TIP

Přejetím myši po mapě, rychle získejte telefon nebo adresu nejbližšího Informačního centra ENVIC.

Klikněte na IC pro detail.


jste zde: úvodní » Aktuality


Aktuality

zobrazuji 3140 z 985

Zapomenutá zahrada. Historie, současnost, budoucnost...

vydáno:22.09.2013

Rozsáhlý článek o Zapomenuté zahradě, o její historii, současnosti i možné budoucnosti s řadou doposud nepublikovaných fotografií. Inspirujte se a vydejte se do Zapomenuté zahrady, budete-li chtít…

»více

Poradce IC Plzeň radí v říjnovém čísle magazínu DOMA

vydáno:16.10.2013

Odborný poradce občanského sdružení  Václav Šváb spolupracoval poradensky na čísle magazínu DOMA. Do kapitoly o vytápění domu přidal typy pro náhradu kotle na tuhá paliva.

»více

Hlasujte pro svoji zahradu

vydáno:16.10.2013

Dejte svůj hlas Zapomenuté zahradě. Zahrada pro malé i velké, pro dobrodruhy a i objevitele, pro nás lidi a také pro přírodu... Zahrada pro všechny... Zapomenutá... Podpořete projekt "Zapomenutá zahrada 2014" ve veřejném hlasování o podporu z programu Prazdroj lidem...

»více

Poradce IC Plzeň radí v podzimním čísle HOME

vydáno:04.10.2013

Odborný poradce občanského sdružení  Václav Šváb spolupracoval poradensky na podzimním čísle časopisu HOME. Do kapitoly o energetických štítcích přidal svůj vzkaz všem majitelům domů či bytů.

»více

Známe jména vylosovaných v zahradnické soutěži Pěstuj Plzeň

vydáno:21.08.2013

Truhlíky na oknech kanceláře ENVIC o.s. v Prešovské ulici. V období 1.4. - 31.7.2013 jste měli možnost zaslat fotografii své zahrádky na okně či na balkoně do zahradnické soutěže Pěstuj Plzeň, finančně podpořenou Nadačním fondem Zelený poklad v rámci projektu Plzeň Ekozahradničí.

»více

Poradce IC Plzeň radí v letním čísle HOME

vydáno:16.07.2013

Odborný poradce občanského sdružení  Václav Čubr spolupracoval poradensky na letním  čísle časopisu HOME. V kapitole o domácích pomocnících poradil, jak si vytvořit ekologickou / ekonomickou domácnost.

»více

Poradce IC Plzeň radí v červnovém čísle HOME

vydáno:28.06.2013

Odborný poradce občanského sdružení  Václav Čubr spolupracoval poradensky na červnovém  čísle časopisu HOME. Přispěl svou radou k šetrnému provozu chladniček a mrazáků v rámci článku o domácích pomocnících.

»více

Zahradničte s námi a vyhrajte v soutěži Pěstuj Plzeň

vydáno:06.03.2013

Zahradnická soutěž Pěstuj Plzeň končí 30. června 2013. Vyhrajte zahradnické knížky, osivo v biokvalitě nebo sazeničky voňavých bylinek v naší zahradnické soutěži PĚSTUJ PLZEŇ. Přihlásit se může každý, kdo v Plzni na balkoně, lodžii nebo okenním parapetu pěstuje ovoce, zeleninu, bylinky nebo květiny bez chemie. Stačí vyplnit přihlášku a spolu s fotografií zahrádky v nádobách ji doručit od 1. dubna do 31. července 2013 do občanského sdružení ENVIC.

»více

Zahradnická poradna se 7. srpna nekoná

vydáno:05.08.2013

Zahradnická poradna v informačním centru ENVIC v Plzni se ve středu 7. srpna 2013 nekoná. Na viděnou se těšíme na Zahradickém odpoledni o týden později...

»více

World You Like Challenge - Přihlašte svoji ideu!

vydáno:21.05.2013

Termín příjmu přihlášek ekologických inovací a idejí do soutěže World You Like Challenge byl prodloužen do 14. června 2013. Přihlašte svůj nápad nebo sdílejte tuto informaci dalším. O jejího zahájení bylo do soutěže přihlášeno už 85 projektů a nápadů z různých zemí Evropy. Pokud máte projekt, který nás o krok posune k nižším emisím a zátěži životního protředí, dejte o sobě vědět a připojte se k World You Like Challenge zde.

»více

 

 

© Všechna práva vyhrazena ENVIC - ENVironmentální Informační Centra Plzeňského kraje  - envic.cz

tvorba webových stránek ANTstudio.cz | Administrace